Rozładowany akumulator? Problemy z z immobiliserem? Warsztat Samochodowy Dariusz Tryfon przychodzi z pomocą!

Najczęstszą przyczyną awarii w wyniku której Twój samochód nagle gaśnie lub nie chce odpalić jest rozładowanie akumulatora. Pod warunkiem posiadania doświadczenia oraz odpowiednich narzędzi z usterką tą jest dość łatwo sobie poradzić, ale samodzielne manipulowanie przy elektryce nie należy do najbezpieczniejszych. Dlatego jeżeli Twój samochód wymaga pomocy – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Równie częstą przyczyną problemów z odpaleniem silnika, może być czasowa awaria immobilisera. Jest to fabryczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą, ale zdarza się, że elektroniczny sygnał jest błędnie odczytywany mimo posiadania właściwego klucza. Problemy z autoalarmem również mogą powodować podobne efekty. W obu sytuacjach Warsztat Samochodowy Warszawa Ursus oferuje pomoc i jest w stanie przyjechać na miejsce zdarzenia i w krótkim czasie zdjąć blokady i uruchomić silnik Twojego samochodu.

Mikołaj Leszczyński
Mikołaj Leszczyński
11/01/2022
Z usług p. Dariusza korzystam już od jakiegoś czasu i bezsprzecznie mogę polecić ten warsztat. Nie ma żadnego naciągania na wydatki, nie ma wymyślania bajek o nieistniejących usterkach. Ceny bez zastrzeżeń - nie zdzierają a wręcz potrafią dostosować rozwiązania, które będą korzystne finansowo dla klienta. W mojej ocenie chętnych na usługi nie brakuje - bez wcześniejszego umówienia może być ciężko, ale jak już się umówisz na termin to nie ma przeproś! Wszystko jak w zegarku. Korzystam i polecam!
Andrzej Bąbiak
Andrzej Bąbiak
19/12/2021
Ok Polecam
Jacek Czerniatyński
Jacek Czerniatyński
13/12/2021
Uczciwy i mistrz w swoim fachu Polecam każdemu kto ma pro Lem z samochodem
Luki
Luki
27/09/2021
Konkretnie i profesjonalnie, polecam
m Bociano
m Bociano
24/09/2021
Profesjonalna obsługa, przystępne ceny.
Adam Birkos
Adam Birkos
09/08/2021
Szybko sprawnie i profesjonalnie, jestem stałym klientem od 3 lat i jestem zadowolony polecam warsztat wszystkim nigdy się nie zawiodłem polecam.
Łukasz lewandowski
Łukasz lewandowski
31/07/2021
polecam fachowa obsługa

Zobacz wszystkie opinie

 
 
mapa-dariusz-tryfon2