Aby mieć pewność, że stan techniczny Twojego samochodu zapewni Ci bezpieczną jazdę bez niespodzianek, powinieneś regularnie poddawać go przeglądom i diagnostyce. Zaleca się wykonywanie przeglądu przynajmniej raz w roku lub co 20 tys. kilometrów. Pamiętaj, że dzięki regularnemu zlecaniu przeglądu stanu technicznego swojego samochodu unikniesz nieprzewidzianych awarii oraz zapewnisz sobie bezpieczeństwo eksploatacji samochodu.

Komputerowa diagnostyka usterek, która oferuje swoim klientom warsztat samochodowy Warszawa Ursus Dariusz Tryfon, polega na odczytaniu testerem diagnostycznym kodów usterek zapamiętanych przez systemy elektroniczne samochodu. Urządzenie diagnostyczne zostaje podpięte do specjalnego modułu w samochodzie i pobiera niezbędne dane. Pozwala to na szybkie ustalenie, gdzie leży źródło awarii. Poza komputerową weryfikacją stanu pojazdu należy również pamiętać o tradycyjnej diagnostyce manualnej, która pozwala wykryć większość typowych usterek.

Mikołaj Leszczyński
Mikołaj Leszczyński
11/01/2022
Z usług p. Dariusza korzystam już od jakiegoś czasu i bezsprzecznie mogę polecić ten warsztat. Nie ma żadnego naciągania na wydatki, nie ma wymyślania bajek o nieistniejących usterkach. Ceny bez zastrzeżeń - nie zdzierają a wręcz potrafią dostosować rozwiązania, które będą korzystne finansowo dla klienta. W mojej ocenie chętnych na usługi nie brakuje - bez wcześniejszego umówienia może być ciężko, ale jak już się umówisz na termin to nie ma przeproś! Wszystko jak w zegarku. Korzystam i polecam!
Andrzej Bąbiak
Andrzej Bąbiak
19/12/2021
Ok Polecam
Jacek Czerniatyński
Jacek Czerniatyński
13/12/2021
Uczciwy i mistrz w swoim fachu Polecam każdemu kto ma pro Lem z samochodem
Luki
Luki
27/09/2021
Konkretnie i profesjonalnie, polecam
m Bociano
m Bociano
24/09/2021
Profesjonalna obsługa, przystępne ceny.
Adam Birkos
Adam Birkos
09/08/2021
Szybko sprawnie i profesjonalnie, jestem stałym klientem od 3 lat i jestem zadowolony polecam warsztat wszystkim nigdy się nie zawiodłem polecam.
Łukasz lewandowski
Łukasz lewandowski
31/07/2021
polecam fachowa obsługa

Zobacz wszystkie opinie

 
 
mapa-dariusz-tryfon2