Prawidłowe działanie wszystkich systemów i układów w samochodzie to podstawa. Technologia wykorzystywana do najnowszych samochodów staje się coraz bardziej skomplikowana, jednak dla zespołu elektryków i mechaników Warsztatu Samochodowego Dariusz Tryfon to żaden problem. Jeżeli Twoje auto odmawia Ci posłuszeństwa to z chęcią zajmiemy się jego elektryką samochodową w Ursusie.

Oferujemy montaż, instalację oraz naprawę wszystkich typów systemów elektrycznych. Od urządzeń bezpieczeństwa w samochodzie po cyfrowe wyświetlacze na desce rozdzielczej – wszystko co do tej pory sprawiało Ci trudności z naszą pomocą zostanie naprawione.

Nasza oferta elektryki samochodowej w Ursusie obejmuje między innymi pojazdy lekkie czyli samochody osobowe, w których przeglądzie i naprawie mamy największe doświadczenie. Ale bez problemu radzimy sobie także z Mini Vanami oraz busami.

Posiadamy grono wykwalifikowanych elektromechaników, którzy oprócz pracy przy układzie sterowania , zabezpieczeniach i sygnalizacji w samochodzie, zajmują się również poprawą komfortu jak i bezpieczeństwa w trakcie jazdy. Przy pomocy specjalistycznych przyrządów jesteśmy w stanie rozpoznać każdą awarię oraz ustalić jej przyczynę, z której ona powstała. Wymieniamy uszkodzone elementy, całe układy bądź jeśli jest taka możliwość – naprawiamy. Jeśli masz jeszcze wątpliwości co do wyboru konkretnych usług elektryki samochodowej w Ursusie to zapraszamy do kontaktu. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości, a także pomożemy znaleźć rozwiązanie nawet największych problemów z Twoim samochodem osobowym. Z uwagi na dobro Klienta, ceny świadczonych przez nas usług dostosowaliśmy do jego portfela. Dzięki naszym konkurencyjnym stawkom na rynku a także stale podwyższanym standardom działalności, warsztat samochodowy w warszawie ursus sprosta wszelkim oczekiwaniom każdego Klienta.

Mikołaj Leszczyński
Mikołaj Leszczyński
11/01/2022
Z usług p. Dariusza korzystam już od jakiegoś czasu i bezsprzecznie mogę polecić ten warsztat. Nie ma żadnego naciągania na wydatki, nie ma wymyślania bajek o nieistniejących usterkach. Ceny bez zastrzeżeń - nie zdzierają a wręcz potrafią dostosować rozwiązania, które będą korzystne finansowo dla klienta. W mojej ocenie chętnych na usługi nie brakuje - bez wcześniejszego umówienia może być ciężko, ale jak już się umówisz na termin to nie ma przeproś! Wszystko jak w zegarku. Korzystam i polecam!
Andrzej Bąbiak
Andrzej Bąbiak
19/12/2021
Ok Polecam
Jacek Czerniatyński
Jacek Czerniatyński
13/12/2021
Uczciwy i mistrz w swoim fachu Polecam każdemu kto ma pro Lem z samochodem
Luki
Luki
27/09/2021
Konkretnie i profesjonalnie, polecam
m Bociano
m Bociano
24/09/2021
Profesjonalna obsługa, przystępne ceny.
Adam Birkos
Adam Birkos
09/08/2021
Szybko sprawnie i profesjonalnie, jestem stałym klientem od 3 lat i jestem zadowolony polecam warsztat wszystkim nigdy się nie zawiodłem polecam.
Łukasz lewandowski
Łukasz lewandowski
31/07/2021
polecam fachowa obsługa

Zobacz wszystkie opinie

 
 
mapa-dariusz-tryfon2