Aby zapewnić maksymalny komfort i dokładność geometrii kół oraz ujednolicić odpowiedzialność za jakość serwisu stanowiska wykonującego ten pomiar, warsztat samochodowy Warszawa Ursus oferuje geometrię kół przeprowadzaną za pomocą nowoczesnego sprzętu pomiarowego, który wykorzystuje zaawansowaną technologię trójwymiarowego obrazowania.

Ustawianie zbieżności kół oraz osi jezdnych auta stało się znacznie szybsze i prostsze, a pomiar bardziej stabilny i precyzyjny. Klient na ekranie może śledzić pracę mechanika przy ustawianiu zbieżności oraz obserwować aż do 32 parametrów na jednym ekranie, a dodatkowo automatyczne porównanie danych zmierzonych z danymi producenta. System działa w trybie dynamicznym (każda zmiana położenia koła znajduje odzwierciedlenie na ekranie), a baza danych regulacyjnych zawiera oprócz wartości liczbowych informacje o miejscu i sposobie dokonania pomiaru i regulacji w postaci animacji, zdjęć, filmów i rysunków. Geometria kół gwarantuje ciągły pomiar wszystkich kątów poziomych i pionowych, rozstawu osi i kół oraz obwodu kół.

Mikołaj Leszczyński
Mikołaj Leszczyński
11/01/2022
Z usług p. Dariusza korzystam już od jakiegoś czasu i bezsprzecznie mogę polecić ten warsztat. Nie ma żadnego naciągania na wydatki, nie ma wymyślania bajek o nieistniejących usterkach. Ceny bez zastrzeżeń - nie zdzierają a wręcz potrafią dostosować rozwiązania, które będą korzystne finansowo dla klienta. W mojej ocenie chętnych na usługi nie brakuje - bez wcześniejszego umówienia może być ciężko, ale jak już się umówisz na termin to nie ma przeproś! Wszystko jak w zegarku. Korzystam i polecam!
Andrzej Bąbiak
Andrzej Bąbiak
19/12/2021
Ok Polecam
Jacek Czerniatyński
Jacek Czerniatyński
13/12/2021
Uczciwy i mistrz w swoim fachu Polecam każdemu kto ma pro Lem z samochodem
Luki
Luki
27/09/2021
Konkretnie i profesjonalnie, polecam
m Bociano
m Bociano
24/09/2021
Profesjonalna obsługa, przystępne ceny.
Adam Birkos
Adam Birkos
09/08/2021
Szybko sprawnie i profesjonalnie, jestem stałym klientem od 3 lat i jestem zadowolony polecam warsztat wszystkim nigdy się nie zawiodłem polecam.
Łukasz lewandowski
Łukasz lewandowski
31/07/2021
polecam fachowa obsługa

Zobacz wszystkie opinie

 
 
mapa-dariusz-tryfon2