Mechaniką samochodową zajmujemy się od 2004 roku. Od tego czasu nieprzerwanie znajdujemy się pod adresem Piastowska 27A – Warszawa (Ursus).

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość napraw samochodów wszystkich marek gwarantuje serwis najwyższej jakości. Nasz warsztat wyposażony jest w urządzenia naprawcze i diagnostyczne pozwalające rozwiązać każdy problem z autem, a pracownicy posiadają odpowiednie - wysokie kwalifikacje.

Głównym zadaniem mechanika jest przegląd i naprawa standardowego silnika, skrzyni biegów, układu napędowego lub innych równie ważnych elementów samochodu. Nowoczesna technologia oraz rozwijające się podzespoły aut wymagają od mechaników coraz większej wiedzy na temat obsługi komputera jak i umiejętności do pracy przy skomplikowanych układach czy systemach w samochodzie. Warsztat Samochodowy Warszawa Ursus Dariusz Tryfon wie wszystko o współczesnym świecie motoryzacji. Nasi doświadczeni mechanicy obsługują i naprawiają samochody różnych typów oraz marek. Z nami możesz mieć pewność, że Twój samochód jest w dobrych rękach, a wszelkie usterki zostaną raz na zawsze wyeliminowane.

Obecnie niewielu mechaników w Ursusie i okolicach posiada tak wysokie kwalifikacje jak w Warsztacie Samochodowym Dariusz Tryfon. W oparciu o najnowsze technologie zawsze sięgamy po najlepsze i sprawdzone rozwiązania. Nigdy nie idziemy na skróty, a także nie uznajemy fuszerki. Przed rozpoczęciem działań serwisowych samochodu, pytamy o jego przeszłość, eksploatację jak i specyfikę jazdy. Wszystkie informacje są dla nas bardzo ważne, ponieważ staramy się odnajdować najlepsze rozwiązania powstałych usterek, a także zapobiegać kolejnym.

Na stronie prezentujemy zaledwie kilka świadczonych usług w naszym warsztacie. Nie ograniczamy się jednak do sztywnej oferty i chętnie podejmujemy się nawet najbardziej nietypowych zadań.

Mikołaj Leszczyński
Mikołaj Leszczyński
11/01/2022
Z usług p. Dariusza korzystam już od jakiegoś czasu i bezsprzecznie mogę polecić ten warsztat. Nie ma żadnego naciągania na wydatki, nie ma wymyślania bajek o nieistniejących usterkach. Ceny bez zastrzeżeń - nie zdzierają a wręcz potrafią dostosować rozwiązania, które będą korzystne finansowo dla klienta. W mojej ocenie chętnych na usługi nie brakuje - bez wcześniejszego umówienia może być ciężko, ale jak już się umówisz na termin to nie ma przeproś! Wszystko jak w zegarku. Korzystam i polecam!
Andrzej Bąbiak
Andrzej Bąbiak
19/12/2021
Ok Polecam
Jacek Czerniatyński
Jacek Czerniatyński
13/12/2021
Uczciwy i mistrz w swoim fachu Polecam każdemu kto ma pro Lem z samochodem
Luki
Luki
27/09/2021
Konkretnie i profesjonalnie, polecam
m Bociano
m Bociano
24/09/2021
Profesjonalna obsługa, przystępne ceny.
Adam Birkos
Adam Birkos
09/08/2021
Szybko sprawnie i profesjonalnie, jestem stałym klientem od 3 lat i jestem zadowolony polecam warsztat wszystkim nigdy się nie zawiodłem polecam.
Łukasz lewandowski
Łukasz lewandowski
31/07/2021
polecam fachowa obsługa

Zobacz wszystkie opinie

 
 
mapa-dariusz-tryfon2