PRZEGLĄDY SERWISOWE URSUS

Bardzo ważną kwestią jest, aby przeglądy serwisowe Twojego pojazdu były przeprowadzane zawsze w odpowiednich odstępach czasu, lub mierzone w przebytych kilometrach – tak jak zostało to wyszczególnione w Planie Obsługi Pojazdu zawartym w Książce Serwisowej pojazdu.

Warsztat Samochodowy Warszawa Ursus wykonuje przeglądy okresowe we wszystkich markach zgodnie z dokumentacją techniczną producenta samochodu. Po zakończeniu przeglądu wpisujemy do książki serwisowej termin nowego badania (w przypadku możliwości kodujemy również go w samochodzie).

Najwyższa jakość obsługi, świadczona przez naszych mechaników, którą zapewniamy przyniesie Ci spokój ducha, że wszystko jest w porządku oraz pełny rejestr obsługi pojazdu, zapewniający maksymalną wartość Twojego samochodu przy ewentualnej odsprzedaży.

Bez wątpienia możesz oczekiwać od obsługi pojazdu prowadzonej przez nasz warsztat: konkurencyjnych cen, dogodnego dla Ciebie terminu przeglądu, precyzyjnej ceny za uzgodnioną pracę lub ewentualne naprawy oraz dogodnego dla Ciebie terminu odbioru samochodu.

Przegląd samochodu przed zakupem

Nie jedna osoba już się przejechała na kupowaniu samochodu bez wcześniejszego sprawdzenia go w warsztacie samochodowym. Bagatelizowanie pozornie drobnych usterek, jak głośniejsza praca silnika lub skrzyni biegów może okazać się później kosztowną zmorą nowo nabytego auta.

Jeżeli planujesz zakup używanego samochodu, skontroluj jego stan techniczny w Warsztacie Samochodowym Dariusz Tryfon.

Oferujemy sprawdzenie stanu technicznego samochodu przed jego zakupem, służymy fachową pomocą oraz doradztwem przy zakupie. Auto, poddane weryfikacji podlega naszej ogólnej ocenie, porównamy stan faktyczny z opisowym oraz dokonamy kosztorysu napraw, które są ewentualnie do wykonania lub będą mogły pojawić się w najbliższym czasie. Dokonamy również oceny stanu blacharsko-lakierniczego nadwozia łącznie z pomiarem powłoki lakierniczej.

W momencie stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości zyskasz możliwość wyboru:
rezygnacja z zakupu;
negocjacja ceny ze sprzedawcą;
naprawa auta w naszym warsztacie (w każdym zakresie);

Biuro

22 662 79 52

Warsztat

606 687 882

Księgowość

604 761 578

Warszawa (Ursus)

Piastowska 27A