Bardzo ważną kwestią jest, aby przeglądy serwisowe Twojego pojazdu były przeprowadzane zawsze w odpowiednich odstępach czasu, lub mierzone w przebytych kilometrach – tak jak zostało to wyszczególnione w Planie Obsługi Pojazdu zawartym w Książce Serwisowej pojazdu.

Warsztat Samochodowy Warszawa Ursus wykonuje przeglądy okresowe we wszystkich markach zgodnie z dokumentacją techniczną producenta samochodu. Po zakończeniu przeglądu wpisujemy do książki serwisowej termin nowego badania (w przypadku możliwości kodujemy również go w samochodzie).

Najwyższa jakość obsługi, świadczona przez naszych mechaników, którą zapewniamy przyniesie Ci spokój ducha, że wszystko jest w porządku oraz pełny rejestr obsługi pojazdu, zapewniający maksymalną wartość Twojego samochodu przy ewentualnej odsprzedaży.

Bez wątpienia możesz oczekiwać od obsługi pojazdu prowadzonej przez nasz warsztat: konkurencyjnych cen, dogodnego dla Ciebie terminu przeglądu, precyzyjnej ceny za uzgodnioną pracę lub ewentualne naprawy oraz dogodnego dla Ciebie terminu odbioru samochodu.

Przegląd samochodu przed zakupem

Nie jedna osoba już się przejechała na kupowaniu samochodu bez wcześniejszego sprawdzenia go w warsztacie samochodowym. Bagatelizowanie pozornie drobnych usterek, jak głośniejsza praca silnika lub skrzyni biegów może okazać się później kosztowną zmorą nowo nabytego auta.

Jeżeli planujesz zakup używanego samochodu, skontroluj jego stan techniczny w Warsztacie Samochodowym Dariusz Tryfon.

Oferujemy sprawdzenie stanu technicznego samochodu przed jego zakupem, służymy fachową pomocą oraz doradztwem przy zakupie. Auto, poddane weryfikacji podlega naszej ogólnej ocenie, porównamy stan faktyczny z opisowym oraz dokonamy kosztorysu napraw, które są ewentualnie do wykonania lub będą mogły pojawić się w najbliższym czasie. Dokonamy również oceny stanu blacharsko-lakierniczego nadwozia łącznie z pomiarem powłoki lakierniczej.

W momencie stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości zyskasz możliwość wyboru:
rezygnacja z zakupu;
negocjacja ceny ze sprzedawcą;
naprawa auta w naszym warsztacie (w każdym zakresie);

Mikołaj Leszczyński
Mikołaj Leszczyński
11/01/2022
Z usług p. Dariusza korzystam już od jakiegoś czasu i bezsprzecznie mogę polecić ten warsztat. Nie ma żadnego naciągania na wydatki, nie ma wymyślania bajek o nieistniejących usterkach. Ceny bez zastrzeżeń - nie zdzierają a wręcz potrafią dostosować rozwiązania, które będą korzystne finansowo dla klienta. W mojej ocenie chętnych na usługi nie brakuje - bez wcześniejszego umówienia może być ciężko, ale jak już się umówisz na termin to nie ma przeproś! Wszystko jak w zegarku. Korzystam i polecam!
Andrzej Bąbiak
Andrzej Bąbiak
19/12/2021
Ok Polecam
Jacek Czerniatyński
Jacek Czerniatyński
13/12/2021
Uczciwy i mistrz w swoim fachu Polecam każdemu kto ma pro Lem z samochodem
Luki
Luki
27/09/2021
Konkretnie i profesjonalnie, polecam
m Bociano
m Bociano
24/09/2021
Profesjonalna obsługa, przystępne ceny.
Adam Birkos
Adam Birkos
09/08/2021
Szybko sprawnie i profesjonalnie, jestem stałym klientem od 3 lat i jestem zadowolony polecam warsztat wszystkim nigdy się nie zawiodłem polecam.
Łukasz lewandowski
Łukasz lewandowski
31/07/2021
polecam fachowa obsługa

Zobacz wszystkie opinie

 
 
mapa-dariusz-tryfon2