Firma powstała w 2004 roku


Warsztat Samochodowy Warszawa Ursus, którego właścicielem jest Dariusz Tryfon oferuje profesjonalne usługi dotyczące naprawy i diagnostyki samochodów osobowych, dostawczych, MINI VAN, a także busów. Każdy właściciel pojazdu samochodowego wie, że znalezienie miejsca, w którym można liczyć na fachową pomoc mechaników oraz elektromechaników, a także na sprawne przeprowadzenie przeglądu czy ustawienie zbieżności kół, to bardzo ważna sprawa. Natomiast kiedy ktoś trafia do Warsztatu Ursus, to zwykle zostaje już jego stałym Klientem. Na czym polega wyjątkowość tego miejsca? Dzięki połączeniu wiedzy, doświadczenia i prawdziwego zaangażowania pracujących w Warsztacie osób, realizowane przez nie usługi charakteryzują się najwyższą jakością i rzetelnością. Poza tym wykonywane są bardzo sprawnie oraz szybko.

Jednak w każdej dobrze prosperującej firmie sukces związany jest przede wszystkim z odpowiednim zarządzaniem Warsztatem. Niewątpliwie Dariusz Tryfon to osoba, która doskonale potrafi nim kierować. Jest także wzorem oraz nauczycielem dla swoich pracowników. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w branży samochodowej i mechanicznej. Dzięki zdobyciu specjalistycznego wykształceniu, licznym szkoleniom oraz pracy dla dużych sieci taksówkarskich, zdobył odpowiednie kwalifikacje, ale również imponujące umiejętności, jeśli chodzi o szeroko pojętą mechanikę pojazdową. To wszystko, a także stałe poszerzanie informacji na temat najnowszych rozwiązań oraz pasja do wykonywanego zawodu sprawiają, że Dariusz Tryfon jest jednym z najskuteczniejszych mechaników samochodowych na rynku.

Mikołaj Leszczyński
Mikołaj Leszczyński
11/01/2022
Z usług p. Dariusza korzystam już od jakiegoś czasu i bezsprzecznie mogę polecić ten warsztat. Nie ma żadnego naciągania na wydatki, nie ma wymyślania bajek o nieistniejących usterkach. Ceny bez zastrzeżeń - nie zdzierają a wręcz potrafią dostosować rozwiązania, które będą korzystne finansowo dla klienta. W mojej ocenie chętnych na usługi nie brakuje - bez wcześniejszego umówienia może być ciężko, ale jak już się umówisz na termin to nie ma przeproś! Wszystko jak w zegarku. Korzystam i polecam!
Andrzej Bąbiak
Andrzej Bąbiak
19/12/2021
Ok Polecam
Jacek Czerniatyński
Jacek Czerniatyński
13/12/2021
Uczciwy i mistrz w swoim fachu Polecam każdemu kto ma pro Lem z samochodem
Luki
Luki
27/09/2021
Konkretnie i profesjonalnie, polecam
m Bociano
m Bociano
24/09/2021
Profesjonalna obsługa, przystępne ceny.
Adam Birkos
Adam Birkos
09/08/2021
Szybko sprawnie i profesjonalnie, jestem stałym klientem od 3 lat i jestem zadowolony polecam warsztat wszystkim nigdy się nie zawiodłem polecam.
Łukasz lewandowski
Łukasz lewandowski
31/07/2021
polecam fachowa obsługa

Zobacz wszystkie opinie

 
 
mapa-dariusz-tryfon2